Огляди-конкурси і змагання.

Огляди-конкурси на кращу організацію та стан вартової служби (у тому числі й варт воєнізованої охорони) проводяться комісіями зі складанням актів за їх результатами та з виданням організаційних і підсумкових наказів під керівництвом:


заступників Міністра оборони України, командувачів військ оперативних командувань – один раз у три роки;

начальників управлінь центрального апарату Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України, начальника залізничних військ – начальника управління залізничних військ, командувачів корпусів, командирів морських районів – один раз у два роки;

командирів з'єднань, начальників вищих військово-навчальних закладів, військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів, гарнізонів – щорічно.

Для заохочення кращих підрозділів, військових частин і з'єднань з питань організації вартової служби встановлюються перехідні призи, передбачається нагородження переможців та призерів цінними подарунками.

Один раз у навчальний період організовується проведення змагань у військових частинах, військово-навчальних закладах і військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів на найкращий підрозділ з несення вартової служби. Під час проведення змагань оцінюються знання військовослужбовцями вимог військових статутів Збройних Сил України, обов'язків згідно з табелем постів та інструкцій варти, матеріальної частини стрілецької зброї, заходів безпеки при поводженні з нею, виконання ними практичних стрільб, прийомів рукопашного бою, вміння діяти у позаштатних ситуаціях. Змагання плануються і проводяться у ході занять з бойової підготовки, під час спортивно-масової та культурно-виховної роботи. Оцінка практичного виконання обов'язків визначається за результатами перевірки несення служби у вартах.

Немає коментарів:

Дописати коментар


Интернет реклама УБС

Прихильники